Câștigă cu transferurile rapide de la Victoriabank

Transferurile rapide de la Victoriabank îți aduc premii bănești!

Transferă sau primește bani la orice ghișeu Victoriabank și participă la tombola în care poți câștiga lunar 1 000 MDL sau să devină unul din câștigătorii premiului mare de 10 000 de lei.

 

Promoția se desfășoară pe întreg teritoriul țării în perioada 01.07.2020 – 31.12.2020, iar la tombolă vor fi înscrise toate transferurile de minim 300 EUR/ 300 USD/ 6 000 MDL/ 25 000 RUB, inițiate sau ridicate la ghișeele Victoriabank.

 

Fondul de premii

 

  • 60 de premii lunare a câte 1 000 MDL
  • 3 premii finale a câte 10 000 MDL

 

În fiecare lună, până la data de 15, va avea loc extragerea premiilor secundare (10 x 1000 MDL), iar la ultima extragere vor fi aleși câștigătorii premiilor mari (3 x 10 000 MDL):

 

  • Etapa 1 până la 15.08.2020 – 10 x 1 000 MDL
  • Etapa 2 până la 15.09.2020 – 10 x 1 000 MDL
  • Etapa 3 până la 15.10.2020 – 10 x 1 000 MDL
  • Etapa 4 până la 15.11.2020 – 10 x 1 000 MDL
  • Etapa 5 până la 15.12.2020 – 10 x 1 000 MDL
  • Etapa finală până la 15.01.2021 – 10 x 1 000 și 3 x 10 000 MDL

 

În promoție participă transferurile inițiate sau primite la ghișeele Victoriabank prin: Western Union, MoneyGram, RIA, Smith&Smith, Zolotaya Korona, Contact, Unistream și IntelExpress, de minim 300 EUR/ 300 USD/ 6 000 MDL/ 25 000 RUB.

 

Updatesmiley

 

Câștigătorii primei etape:

  1. CARP NATALIA
  2. PANAINTE DUMITRAS
  3. DODONOVA CLAVDIA
  4. MANOLI LIDIA
  5. ROMANU CAROLINA
  6. GATMANIUC ELENA
  7. STAVER ELENA
  8. POPA VIORICA
  9. MITREANU VADIM
  10. CEBAN LILIA

 

Câștigătorii etapei a 2-a:

  1. SARMANIUC LORA
  2. GAIDIBADI MARIANA
  3. GORGOS CATALINA
  4. ISAC RODICA
  5. BULMAGA DIANA
  6. BEJENARI VICTOR
  7. MARCU CRISTINA
  8. FARCAS IGOR
  9. CALAC NICOLAI
  10. MALAY OLGA

 

Câștigătorii etapei a 3-a:

  1. TATIANA POPUSOI
  2. BOBEICU VICTOR
  3. ROMAN SIMION
  4. SPINU AURELIA
  5. CIMIRINSCHI ANA
  6. BUZA NATALIA
  7. TROIANOVSCHII CRISTINA
  8. ANDRIAN OJOG
  9. NADEJDA ZAHAROVA
  10. MARCHITAN GHEORGHE

 

Câștigătorii etapei a 4-a:

  1. PETICA MAGDALENA
  2. BARBOS ALEXANDRU
  3. TUMBA TAMARA
  4. FILIPOVICI VICTOR
  5. MALISEVA VALENTINA 
  6. BASOC OXANA DMITRI
  7. ZUBIDAT DIMA 
  8. GROSU ION 
  9. MARIA HAREA
  10. CHIPERI CRISTINA

 

Câștigătorii etapei a5-a:

  1. GHERCIU INA
  2. SAMOILA VERONICA
  3. SPRINCEANA TATIANA
  4. MARINA GOLBAN
  5. DOINA BERBEC
  6. ANDREI COLESNIC
  7. PALADI DIANA
  8. GANGAN TAMARA
  9. BOBESCU ELENA
  10. BOCSANEANU ELENA

 

Câștigătorii etapei finale:

  1. DUIA DAN
  2. MUSTEATA RODICA
  3. VIDRASCO NATALIA
  4. COVALI DOINA
  5. PAGU NICOLAE
  6. CERNEV ANATOLI
  7. CONSTANTIN ZAGORNEANU
  8. DUMITRU ANTONIA
  9. SARMANIUC LORA
  10. TOMASSETTI DINO

 

Câștigătorii premiului mare:

  1. VERBETCAIA ELIZAVETA
  2. SARCHEVICI MAIA
  3. RENTA VICTOR

Felicitări câștigătorilor!

 

 

Consultă Regulamentul Promoției.